7 לילות

singleimage

7 לילות  הינו מוסף הבידור השבועי של עיתון ידיעות אחרונות. המוסף כולל כתבות, טורים, מדריך שידורי טלוויזיה ומדור ספרות. תוכן המוסף עוסק במגוון תחומי הבידור- קולנוע, תיאטרון, מוזיקה, טלוויזיה, ספרות, שירה, אומנות, מחול ועוד.

במוסף, כותבים הכתבים החזקים ביותר במדינה בתחומי התרבות והבידור השונים, חלק מכתבי הדגל של המוסף הם: רענן שקד, אמיר קמינר, אסף מונד ורז שכניק- פנאל כתבים מומחים ומוכרים כל אחד בתחומו.

במוסף, ישנם טורים קובעים, כתבות בסדרות, כתבות תחקיר מיוחדות ועוד. בין הטורים הקובעים של 7 לילות ישנם הטורים המוכרים:

  • "מה שלוהט"- 4 אירועי תרבות לוהטים (סרט, פסטיבל, תערוכה, טלוויזיה…).
  • "סינגלס"- הסינגלים החמים של עולם המוזיקה.
  • "ספרים חדשים"- שכדאי לבדוק.

המדור הדומיננטי של העיתון הוא "המדריך"- שכשמו כן הוא, מדריך לתחומי הבידור השונים. מדריך קולנוע של הסרטים החדשים והסרטים הרצים. מדריך תיאטרון- של הצגות הרצה והצגות רצות. מדריך בידור- של הופעות סטנד אפ. מדריך המוזיקה- הופעות מוזיקה. מדריך קלאסי- פסטיבלים שונים, קונצרטים וכל מה שקלאסי. מדריך ילדים- של אירועי התרבות המיועדים לקהל הילדים. מדריך אמנות- תערוכות.

מדור קולנוע מפורט בסרטי שישי- שבת בבתי הקולנוע- לפי שעה ומקום ההקרנה. בנוסף, ישנו מדור טלוויזיה הממוין לפי ערוץ השידור ושעה.

בנוסף, במוסף 7 לילות ישנו לוח פרסום של מועדוני ובילוי ערב- המודעות הללו מתפרסמות בקוביות אינטשים בשחור- לבן או בצבע.

המוסף מסתיים בקביעות בכמה עמודים (בין 4- 8) ובהם היצע של הופעות ופסטיבלים הרלוונטיים למועד פרסום העיתון. העמודים האלו, הם עמודים חזקים ביותר בעיתון- פונים לקהל ממוקד המחפש הופעה\ פסטיבל כלשהו, שכן קורא שמתעניין לגבי הופעות יודע שזה המקום הטוב ביותר למצוא מגוון של הופעות.

הענפים המפרסמים ביותר במוסף 7 לילות הם פרסומי סרטי קולנוע, פרסומי פסטיבלים, הופעות, תערוכות. פרסום ממוקד של מפרסם מענף הבידור הוא אופטימלי ביותר במוסף 7 לילות, מוסף הבידור של המדינה.

לסיכום, מוסף 7 לילות מקבץ את כל המידע הבידורי של אותו השבוע שהוא מתפרסם, בצורה נעימה וקריאה ביותר! על ידי טורים, כתבות עומק, תחקירים מיוחדים, מדריך בכל תחומי הבידור.

 

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום

    לחץ כאן לשיחה עם נציג קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום