ראש אחד

singleimage

עיתון ראש 1 הוא שבועון מבית ידיעות אחרונות המיועד לבני נוער. העיתון יצא לראשונה בשנת 1988. בעיתון ישנם כתבות, אופנה, בידור ועוד. העיתון מופץ בכל רחבי הארץ. העיתון מאופיין בחשיבה הצעירה שבתוכו. העיתון מכוון את התוכן והכתיבה שלו לעבר הקהל הצעיר, בני נוער. קהל יעד הקוראים שלו פונה לטווח גילאים שמתחיל לרוב מגיל 12 ועד גילאי 18.

מדורים במקומון: בעיתון ראש 1 ניתן למצוא כתבות ומדורים בנושאים שונים כגון: בידור, אופנה, יחסים, סיפורים, פינת ייעוץ לבני נוער, בדיחות ועוד. בנוסף ישנם כותבים רבים בעיתון שחלקם כוכבים בעולם הילדים. העיתון הוא מומקד ונקודתי לקהל יעד ייחודי של בני נוער, קהל מעיר וצרכני שהחשיפה בו היא רחבה ויעילה להעברת המסרים לקוראים.

המגזין השיק השנה אתר אינטרנט חדש בכתובת www.rosh1.co.il. האתר מהווה זירת תוכן לבני נוער וצעירים בגילאים 12 עד 21, בענייני בידור, אופנה, טיפוח, יחסית, מחשבים, סלולר ועוד. האתר יתכתב עם המגזין שיוצא מדי שבוע ביום רביעי, בהפניות אל המגזין וממנו, אבל גם כולל תכנים מקוריים, כגון טורים אישיים, סקרים, מערכת בחירת פוסטרים, קומיקסים, ועוד. ייחודו של האתר הוא בפנייה הפומבית לגולשים להפוך לחלק פעיל בצוות הכתבים הצעירים של האתר והמגזין. האתר מצטרף לשלל ערוצי המדיה של 'ראש אחד' ומסמל את ההתפתחות הטבעית של המגזין כקבוצת תוכן מובילה לבני נוער, הן בפרינט והן בדיגיטל.

אפשרויות פרסום:

הפרסזום בראש 1 הוא יעיל ביותר, מכוון והעיתון מכוון בצורה מומקדת לקהל יעד של בני נוער. להלן אפשרויות הפרסום:

  • מודעת עמוד
  • חצי עמוד
  • שער אחורי
  • שמינית עמוד
  • סטריפ
לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום

    לחץ כאן לשיחה עם נציג קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום