מוסף נדל"ן

singleimage

עיתון כלכליסט מבית ידיעות אחרונות הוא עיתון כלכלי יומי. כלכליסט מגיע לקהל קוראים מגוון- לא רק לאנשי מקצוע בתחומי העסקים והכלכלה, אלא גם לקהלים שנמנעו עד כה מקריאת עיתונים כלכליים. עיתון כלכליסט פונה לקהל רחב וטווח הגילאים נע מגיל 20 ועד מבוגר. קהל הקוראים מגיע ממעמד סוציו אקונומי גבוה ומעלה. הקוראים לרוב אנשים המתעניינים בעולם שוק ההון והכלכלה. העיתון כתוב באופן פשוט וקריא כך שגם קהל שאינו חי את עולם העסקים מתחבר לעיתון.

מוסף הנדל"ן של העיתון כלכליסט מורכב מדיווח מקיף על הפעילות הכלכלית והעסקית בארץ ובעולם, טורי פרשנות ודעה של מיטב הכותבים, העיתון מפרסם המלצות, טיפים וכלים מעשיים של נדל"ן ובורסה.

כלכליסט הוא לא רק עיתון עסקים אלא עיתון המשמש כצינור מידע לקהלי יעד מגוונים. העיתון משמש בין היתר כ:
• מקור החדשות בארץ ובעולם.
• מקור מרכזי בנושא הכלכלה בארץ ובעולם.

נושאים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהמציאות היום יומית בישראל.

פרסום בעיתון כלכליסט זוהי דרך לפרסום מודעות בעלות אופי מכירתי ו/או תדמיתי במיקומים שונים ובגדלים שונים על פי זיהוי צרכי הלקוח .

"כלכליסט" הוא העיתון המוביל מבין העיתונים הכלכליים (כך עולה מסקר שהוכן על ידי "פרויקט מדגם" עבור כנס אילת לעיתונות). לפי הסקר, 29% מבין אלו שקוראים עיתונות כלכלית, העידו כי הם קוראים "כלכליסט". אחריו "דה מרקר" עם 22%, "גלובס" כ-18% ובסוף "עסקים" עם כ-12%. עוד עולה מהסקר, כי כ-60% מהציבור קוראים עיתונות כלכלית, מהם כ-33% במידה בינונית ו-26% במידה רבה.

בין מדורי מוסף נדלניסט ניתן למצוא:

  • איש שטח\ דותן לוי
  • איש מקצוע\ רויטל שושני, אלי כהן
  • מחפשים דירה\ אריאל נוי
  • עיצוב. בית, סביבה, חומר

ענפים רבים מפרסמים במוסף נדלניסט של עיתון כלכליסט. המפרסמים המובילים הם מענפי: נדל"ן, מותגי יוקרה, כנסים כלכליים ועוד.

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום

    לחץ כאן לשיחה עם נציג קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום