מוסף כלכליסט

singleimage

עיתון כלכליסט מבית ידיעות אחרונות הוא עיתון כלכלי יומי. כלכליסט מגיע לקהל קוראים מגוון- לא רק לאנשי מקצוע בתחומי העסקים והכלכלה, אלא גם לקהלים שנמנעו עד כה מקריאת עיתונים כלכליים. עיתון כלכליסט פונה לקהל רחב וטווח הגילאים נע מגיל 20 ועד מבוגר. קהל הקוראים מגיע ממעמד סוציו אקונומי גבוה ומעלה. הקוראים לרוב אנשים המתעניינים בעולם שוק ההון והכלכלה. העיתון כתוב באופן פשוט וקריא כך שגם קהל שאינו חי את עולם העסקים מתחבר לעיתון.

העיתון כלכליסט מורכב מדיווח מקיף על הפעילות הכלכלית והעסקית בארץ ובעולם, טורי פרשנות ודעה של מיטב הכותבים, העיתון מפרסם המלצות, טיפים וכלים מעשיים. מדורי כלכילסט: העיתון מתמקד בתחומי כלכלה שונים כמו "השוק" – שוק ההון, נדל"ן ובורסה. העיתון מחולק למספר מדורים: חדשות, מדורים יומיומיים אשר עוסקים בנושאי רכב, טכנולוגיה, משפט, נדל"ן ועוד. מדור שוק ההון ומדור" 2012" שעוסק בתחום הצרכנות והפנאי. העיתון מכיל מדורים קבועים בנושא.

החל משנת 2010 מצורף "מוסף כלכליסט" לעיתון כלכליסט מדי יום חמישי. הסיסמה המלווה את העיתון היא "ישראל מתחברת לכלכלה". לפי הצהרותיהם של ראשי העיתון "כלכליסט" פונה לאנשי המקצוע בתחומי הכלכלה, המשפט והעסקים,  אך בה בעת מנסה לפנות לפלחים נוספים של הציבור הישראלי- וזהו הייחוד של כלכליסט לעומת עיתוני הכלכלה המתחרים.

מוסף כלכליסט מודפס כמוסף בנפרד לעיתון כלכליסט. המוסף הוא שבועי ויוצא בכל יום חמישי. המוסף עוסק בתוכן של דיווח והרחבה במומחיות על כל תחומי העסקים והכלכלה בישראל ובעולם. בנוסף, ישנם טורי פרשנות וניתוח, כתבות עומק ותחקירים, המלצות וטיפים.

הוא מסכם את כל האירועים הכלכליים של אותו השבוע, ע"י כתבות, פרשנויות, טורים והמלצות.

המדורים הקבועים של המוסף:

– חקר ביצועים- גיליון הערכה שבועי

– תשקיף- דעה נוקבת\ אמיר זיו

– ד.נ.א- דברים שלמדתי בבית\ דיאנה בחור- ניר

הענפים המפרסמים המובילים במוסף כלכליסט הם: רכב, נדל"ן, מוצרי יוקרה, ריהוט, הלבשה, רכב ועוד.

 

 

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום

    לחץ כאן לשיחה עם נציג קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום