ידיעות הנגב

 

עמוד ראשי- ידיעות הנגב

עיתון ידיעות הנגב

המקומון ידיעות הנגב מקבוצת המקומונים של ידיעות אחרונות הינו המקומון המוביל ביותר באזור הנגב. המקומון הוותיק מופץ בכל יום שישי לקוראי ידיעות אחרונות, מצורף למהדורת ידיעות של סוף השבוע אותה ניתן לקנות בקיוסקים, סופרים ועוד. בנוסף, המקומון מגיע למנויי ידיעות אחרונות בתוך מהדורת שישי. ניתן לקנות את העיתון גם בנפרד בנקודות התפוצה הרבות (סופרים, קיוסקים, דוכנים…) בכל אזור הנגב.

העיתון מודפס בגודלA3  בצבע מלא באמצעות בתי הדפוס של ידיעות אחרונות, לעיתים קרובות מפרסמים רבים בוחרים להכניס אינסרט בעיתון המקומי ובכך מקבלים חשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באזור הנגב.

קהל הקוראים של עיתון ידיעות הנגב הינו הקהל המוביל בקרב לקוחות קמעונאים, קהל הצרכנים הרב והמגוון. המקומון מופץ ליישובים רבים באזור הנגב.

אזורי ההפצה של המקומון ידיעות הנגב: באר שבע, נתיבות, אופקים, דימונה, ערד, ירוחם, מצפה רמון, יישובי ים המלח, עומר, מיתר ולהבים.

ידיעות הנגב מודפס על גבי 150- 200 עמודים, העיתון מורכב מכתבות מקומיות מתחומים שונים, טורים קבועים, מדורים מגוונים, כתבות תחקיר ולוח דרושים.

לידיעות הנגב ישנם מדורים וטורים קבועים רבים ומובילים. הכתבים של המדורים הללו הם מקומיים, הם חיים ונושמים את תושבי הנגב, ולכן הקול שלהם יוצר הזדהות רבה עם קהל היעד המקומי של העיתון.

בין המדורים הללו ישנם: סירנה\ עודד בר- מאיר, סביבה\ עודד בר- מאיר, נדל"ן פלוס\ צוות כתבי ידיעות הנגב, טיפול נמרץ\ צוות כתבי ידיעות הנגב, תרבות\ שרון דינר, מציצים\ שרון דינר ומחוץ לקווים\ תמי לוי.

עורכת העיתון: נחמה רחמים.

פרסום בעיתון ידיעות הנגב, הוא יעיל ואפקטיבי- הפרסום הוא ממוקד ביותר מול קהל היעד הצרכני הרלוונטי לאזור הנגב. זהו פרסום משתלם כספית, מכוון שהמפרסם מקבל תפוצה רחבה וממוקדת של קהל הקוראים של העיתון, עם מחיר זול ביותר לפרסום.

אפשרויות הפרסום בעיתון ידיעות הנגב מקבוצת מקומוני ידיעות אחרונות:

עמוד שמאל לפני האמצע

עמוד ימין לפני האמצע

עמוד שמאל אחרי האמצע

עמוד שער אחורי

חצי עמוד לפני אמצע (ימין לפני)

חצי עמוד אחרי אמצע

רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

סטריפ

אינסרטים- עלונים הנפרדים מהעיתון ומופצים בתוכו:

אינסרט A2

אינסרמניה חד צדדי

אינסרמניה דו צדדי

אינסרמניה A3  דו צדדי

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום

לחץ כאן לשיחה עם נציג קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום