ידיעות בקעת אונו

ידיעות בקעת אונו הינו העיתון המקומי המוביל באזור בקעת אונו. המקומון הוותיק מחולק בימי שישי לקוראי ידיעות אחרונות המנויים וניתן להשיגו גם בדוכני העיתונים.

קהל הקוראים של עיתון בקעת אונו נחשב לבעל טווחי גילאים מגוון, ומהווה קהל נחשק בקרב עסקים אשר מעוניינים לפנות לקהל הבוגר והצרכני של האזור.

העיתון מופץ באזורים שונים בערים באזור כגון : אור יהודה, יהוד, סביון, ק. אונו וכו'. אזורים אלו מהווים כר פורה למפרסמים מהמותגים המובילים במדינה בכלל ובאזור בקעת אונו בפרט.

ענפי הפרסום הפופולריים בעיתון ידיעות בקעת אונו יוצרים קשת רחבה של מגוון ענפים ומוצרים, כגון : ריהוט בית וחצר, חשמל אלקטרוניקה ומזגנים, פנאי ונופש, ספורט, הלבשה והנעלה, וירידים שונים.

העיתון מודפס בפורמט גדול וברור של A3 בצבע בבתי הדפוס של ידיעות אחרונות, פורמט זה מסייע למקד את תשומת הלב של הקורא לתכנים ולפרסומים בעיתון.

אפשרות פרסום קורצת, אשר נהוגה לעיתים קרובות ע"י מפרסמים רבים בעיתונות הארצית היא הכנסת אינסרט בעיתון המקומי ובכך הם זוכים לחשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באזור בקעת אונו. בנוסף, עומדת בפני המפרסמים האפשרות לפרסום בדרך זו במחיר פיקס הכולל גם את ההדפסה וההפצה של האינסרט.

עיתון בקעת אונו מודפס על כ-60 עד 125 עמודים (תלוי תקופה) ומכיל מקבץ פרסומות בתחילתו, כתבות תחקיר או כתבת תוכן איכותית אחרת רלוונטית, מדורי רכילות, פנאי, תרבות, ספורט וכדו. בין הכותבים בעיתון ניתן למצוא את ליהי לפיד אשר מהווה מוקד עניין מהותי בקרב קהל יעד נשי. חלק גדול מהתכנים המודפסים בעיתון מועברים גם לאתר האינטרנט של רשת מקומוני ידיעות אחרונות Mynet.

המפרסמים בעיתון ידיעות בקעת אונו  בוחרים לעיתים קרובות לפרסם בו ולו רק כדי להשתלב במשפחת ידיעות אחרונות, בעשותם כך הם זוכים למחיר מקומי ריאלי יותר.

תקציבי הפרסום בעיתון ידיעות בקעת אונו נעים בין 20,000 ₪ ל-100,000 ₪ לקמפיין לתקופה של מספר חודשים עד שנה. ניתן להתאים את הפרסומות למיקומים רלוונטיים וכך לחבר את קהל היעד למפרסם טוב יותר.

בשורה התחתונה, אין ספק בעלות מול תועלת עיתון בקעת אונו מספק את הסחורה ומאפשר לשחקנים בעלי תקציב פרסום לא גדול לקבל דריסת רגל מכובדת וראויה ולהיות חלק ממשחק גדול יותר.

אפשרויות פרסום בעיתון ידיעות בקעת אונו:

                                    עמוד שמאל לפני האמצע

                                    עמוד ימין לפני האמצע

                                    עמוד שמאל אחרי

                                    שער אחורי

                                     חצי עמוד ימין אמצע(ימין לפני)

                                    חצי עמוד אחרי אמצע

                                    רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

                                    סטריפ 40 (ללא התחייבות מיקום)           

                                    אינסרט A2

                                    אינסרמניה חד צדדי

                                    אינסרמניה דו צדדי

                                    אינסרמניה A3  דו צדדי

 

לחץ כאן וקבל הצעת מחיר
קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום

    לחץ כאן לשיחה עם נציג קבל עכשיו הצעה אטרקטיבית לפרסום